کاربر گرامی
شما اگر در پی فروش یا اجاره ملک خود هستید با ثبت رایگان مشخصات ملک خود، می توانید ملک خود را در معرض دید متقاضیانی که از سایت بازدید می کنند قرار دهید. همچنین اگر در پی یافتن ملک مناسب برای خرید یا اجاره هستید می توانید جستجوی خود را در سایت ثبت کنید تا ملک مورد نظر به شما معرفی گردد. همچنین با ارتقاء آگهی یا جستجوی خود به یک آگهی یا جستجوی ویژه با سرعت خیلی بیشتری ملک خود را واگذار می کنید یا ملک مورد نظر خود را می یابید. با استفاده از سرویس نردبان آگهی خود را در هر زمان به بالای لیست نمایش آگهی ها در سایت انتقال دهید که مشتریان به راحتی آگهی شما را مشاهده نمایند.
مشاور گرامی
این سایت افتخار میزبانی شما به عنوان کاربر ویژه و همکار سایت را دارد. خواهشمند است در جهت کمک و مشاوره و راهنمایی کاربرانی از سایت که در محدوده فعالیت شما درخواست های ملکی دارند، ضمن ثبت نام در سایت، اطلاعات محل فعالیت و شماره های تماس خود را ثبت نمائید. این سایت یک محیط نرم افزاری برای یادداشت و مدیریت فایل های شما به صورت کاملاً امن پیش بینی نموده است. با یادداشت فایل های خود در پروفایل خود، ضمن نمایش آنها در سایت با شماره تماس شما، می توانید به راحتی در آنها جستجو کرده و آنها را مدیریت نمائید.
شرایط ارسال آگهی یا جستجو
به منظور استفاده بیشتر از امکانات سایت و نتیجه گرفتن بهتر از ثبت ملک یا جستجو در سایت لازم است اطلاعات به درستی و به صورت کامل وارد شوند و به خصوص شماره همراه کاربر به صورت صحیح ثبت شود. همچنین تصاویر بار گذاری شده لازم است دارای کیفیت خوب باشند و اندازهٔ آنها حداقل 600 در 400 و حداکثر حجم 5MB باشند.
سایر شرایط
کاربران با استفاده از خدمات سایت، ضمن ابراز اعتماد و رضایت خود، مسئولیت مسئولین سایت را برای خدمات رسانی بهتر، بیشتر می نمایند. سعی مدیران سایت بر کاهش زمان و هزینه انجام امور ملکی کاربران است که تا کنون عمدتاً از طریق مراجعه به مشاوران املاک و صرف زمان زیاد انجام می شده است. به این منظور سایت ضمن احترام به اطلاعات خصوصی کاربران و محافظت از آنها در حد توان، صرفاً از اطلاعات شخصی و شماره تماس کاربران برای خدمات به آنها و کمک به آنها از طریق سرویس های سایت و خدماتی که آنها درخواست کرده اند استفاده خواهد کرد، و بنابراین کاربران رضایت خود را جهت نمایش اطلاعات تماس و غیره در سایت و ارسال برای مشاوران در راستای خدمات سایت اعلام می دارند. با توجه به اینکه اطلاعات موجود در سایت توسط کاربران وارد و ثبت شده است، مسئولیت صحت این اطلاعات به عهده کاربران بوده و بنابراین مسئولین سایت مسئولیتی در این مورد ندارند. کاربران گرامی ضمن استفاده از خدمات سایت، موافقت خود را با شرایط و قوانین و مقررات ذکر شده اعلام می دارند. همچنین حق ایجاد تغییرات در سایت و خدمات آن برای مدیران سایت محفوظ می باشد.